Chcete nový vlastní responzivní web? Spediální edice PublicMC

Naše společnost zakoupila od firmy BusinessMC multilicenci na systém PublicMC a můžeme nyní nabídnout každému našemu partnerovi web na své doméně. 

Naším cílem je poskytovat komplexní služby a proto jsme společně s Romanem Kunertem z BusinessMC vypracovali několik balíčků a je pouze na Vás, jakou variantu si vyberete. 


V prvé řadě, výběr webových stránek. Máme připraveno několik šablon na www.publicmc.cz/individual , které vám nasadíme zdarma, jsou připravené k okamžitému nasazení, mají potřebné funkce k prezentaci osoby nebo firmy a je plně responzivní. Nebo, pokud budete potřebovat něco jiného, společnost pana Kunerta je připravena za velmi zajímavých podmínek nabídnout jiné designy a funkce, stačí si vybrat:

Můžete si vybrat z 3 variant webových stránek a ze 3 eshopů, dostanete od nás POUKAZ na 10.000,- Kč, tj varianta1 je za 10.000,- Kč = máte ji zdarma a pokud budete chtít variantu vyšší s více funkcemi, doplatíte si.

Každý z těchto webů můžete mít do 24 hodin na Vaší doméně a získáte přístup do firemní zabezpečené sekce s návody, jak na web podrobněji, uvidíte další výhody, které jdou realizovat pouze s webem od firmy, jako máme my.

Oslovte nás, rádi Vám poradíme, můžete se obrátit přímo na Romana Kunerta, tel 773 584 202 , kunert@businessmc.cz

 

 

 

Navíc ale tuto poukázku můžete použít i pro své podnikání, tj máte-li starší web, zdarma můžete získat web pro sebe v hodnotě 10 tis Kč nebo za pár tisíc web v hodnotě 25 tis s pokročilými funkcemi.